Gratuit Anunt! JOB Dipsonibil - Graphic Designer Pecineaga

Personal Hotelier / Restaurant Published date: Aprilie 14, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Constanta
  • Oraş: Pecineaga

Anunt! JOB Dipsonibil - Graphic Designer

⭕ Alătură-te unei echipe tinere ce doreşte să se dezvolte continuu. Suntem în căutarea unei persoane dornice de afirmare, entuziaste şi disciplinate.
Responsabilităţi:
- Redactează concepte grafice pentru materialele de promovare;
- Întocmeşte grafica pentru toate materialele print, afişe, bannere online şi pliante in funcție de necesitate;

Cerinţe:
- Experienţă într-o poziţie similară în agenţie de publicitate sau în departamentul de marketing al unei companii;
- Creativitate şi foarte bune abilităţi de prezentare a informaţiei;
- Atitudine proactivă, orientare către nevoile şi dorinţele clienţilor;
- Bune abilităţi de comunicare atât verbal cât și în scris;
- Bune abilităţi de organizare şi planificare;
- Cunoştinţe de limba engleză – nivel avansat;
- Bune abilităţi de operare PC (Adobe Illustrator sau Adobe Photoshop, Adobe After Effects)
- Cei șapte ani de acasă!

Ce oferim?
- Salariu fix;
- Şef bun şi înţelegător;
- Atmosferă de lucru plăcută;
- Posibilitate de promovare în cadrul firmei;
- Seriozitate (salariul îl vei primi fără întârzieri, de fiecare dată!);

De când avem nevoie?
Cât mai repede.

0755225020

Pecineaga, Constanta