Gratuit Anunt! JOB Disponibil - Barman Mehadica

Personal Hotelier / Restaurant Published date: Martie 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Caras-Severin
  • Oraş: Mehadica

Anunt! JOB Disponibil - Barman

⭕ Dacă îți dorești să faci parte dintr-un proiect îndrăzneț și îți place să ieși în evidență, acesta este locul potrivit pentru tine! Căutam persoane dornice de afirmare, entuziaste, responsabile şi cu disciplină în muncă, pentru conceptul B-1870 Caffe. Dacă te încadrezi în această descriere şi eşti interesat, aplică acum pentru acest job!

Cerinţe:

- Varsta: 18 – 35 ani
- Cei șapte ani de acasă!
- Experiența într-o poziţie similară nu este neapărat necesară, dar constituie avantaj;
- Creativitate şi foarte bune abilităţi comunicare;
- Fire veselă pozitivă și cu poftă de viață, cum suntem și noi;
- Atitudine proactivă, orientare către nevoile şi dorinţele clienţilor;
- Bune abilităţi de organizare şi planificare;
- Un simt dezvoltat al responsabilitatii;
- Corectitudine! Pentru că și noi o oferim;
- Cunoştinţe de limba engleză (nivel mediu), dar și alte limbi străine contituie avantaj;

Ce oferim?

- Salariu motivant, intotdeauna la timp;
- Posibilitatea cresterii venitului lunar;
- Respect si apreciere din partea conducerii;
- Atmosferă de lucru plăcută;
- Posibilitate de promovare în cadrul firmei;
- Seriozitate (bonusurile, le vei primi de fiecare dată la timp!);
- Program flexibil;
- Contract de munca;
- Alte beneficii ce vor fi comunicate la interviu;

Număr de telefon ✆ 0706684686

Mehadica, Caras-Severin