Gratuit Bucatar/Ajutor Bucatar La Becas Kitchen Sauca

Personal Hotelier / Restaurant Published date: Martie 19, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Satu-Mare
  • Oraş: Sauca

Bucatar/Ajutor Bucatar La Becas Kitchen

⭕ Cautam coleg la bucatarie cu sau fara diploma de bucatar.
Contract de munca, tot salariul pe carte de munca, norma intreaga 40h pe saptamana, 5 zile lucratoare (Ma-Sa) + 2 libere (Du-Lu). Posibilitate cresteri salariale la fiecare 6 luni + bonus.

Cautam persoana decenta, proactiva, punctuala, ordonata, cu spirit de echipa.

Experienta anterioara constituie avantaj dar nu este necesara diploma de calificare.

Responsabilitati
- Indeplinirea sarcinilor trasate
- Atitudine pozitiva
- Realizeaza activitati pregatitoare si monteaza preparatele
- Respecta meniul si retetarul
- Respecta procedurile de lucru
- Asigură implementarea şi menţinerea standardelor igienico-sanitare
- Asigura curatenia in bucatarie
- Tine cont de perisabilitate, asigurandu-se ca exista termene de valabilitate pe fiecare produs
- Pregateste necesarul de materie prima pentru aprovizionare.

Beneficii
- Posibilitate de bonus la fiecare 3 luni si crestere salariala la fiecare 6 luni
- Tichete de masa
- Telefon

Suntem un Bistro diferit de majoritatea restaurantelor, punem pret pe crearea unei atmosfere calde si prietenoase, pe o relatie deschisa cu clientii nostri. Lucram cu drag, si m asta. Bistro-ul se afla pe str. Mihai Eminescu 80, sector 2 (aproape de intersectia cu str. Polona).

Număr de telefon ✆ 0758474972

Sauca, Satu-Mare