Gratuit Firma De Home-delivery Angajam Sef Tura Rau Alb

Personal Hotelier / Restaurant Published date: Mai 25, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dambovita
  • Oraş: Rau Alb

Firma De Home-delivery Angajam Sef Tura

⭕ Firma de home-delivery angajam sef de tura.

Principalele responsabilitati:
- supravegheaza si gestioneaza activitatea salariatilor societatii
- receptioneaza marfuri
- se asigura de conformitatea si standardele de calitate a produselor livrate
- o buna cunoastere a adreselor din Cluj-Napoca este un avantaj

Oferim salariu atractiv, cu posibilitatea de negociere in functie de experienta, cresteri in functie de performanta, transport la domiciliu la final de program si alte beneficii.

Nu ezitati sa ne contactati ic in intervalul orar 09-17.00 sau ne puteti trimite CV-ul dvs. si va vom contacta noi.

0741456683

Rau Alb, Dambovita