0.80 lei Receptionera Cu Experienta Marasu

Personal Hotelier / Restaurant Published date: Octombrie 13, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Braila
  • Oraş: Marasu

Receptionera Cu Experienta

⭕ Receptioner

CANDIDATUL IDEAL:
- Receptioner hotel, cu experienta
- Disponibilitate pentru ture de noapte
- Cunostiinte limba engleza
- Microsoft office (excel, word)
- Cunoasterea unui program de gestiune hoteliera
- Atitudine orientata catre client
- Abilitati excelente de comunicare

RESPONSABILITATI
- Activitati specifice receptiei: check-in/check-out, incasare si facturare clienti;
- Corespondenta cu clientii;
- Introducerea de rezervari in sistem;

OFERTA (BONUSURI, BENEFICII)
Salariu net lunar 1.500 lei + spor de noapte si weekend + bonus performanta
Mediu de lucru placut si motivant. Echipa tanara si profesionista.
Daca indepliniti cerintele mai sus mentionate, asteptam CV-urile dvs., insotite de o fotografie recenta.

DESCRIEREA COMPANIEI:
Hotel nou 3*, situat in centrul istoric al Brasovului, str Dobrogeanu Gherea nr 4,
tel 733 - Annick sau 754 - Mihaela

Număr de telefon ✆ 0731699077

Marasu, Braila