Gratuit Angajam Asistenta Medicala Stomatologie Ratesti

Personal Sanatate / Infirmiere Published date: Aprilie 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arges
  • Oraş: Ratesti

Angajam Asistenta Medicala Stomatologie

⭕ Suntem in cautarea unei Asistente pentru Rainbow Dent Floresti.

Cautam colega vesela, care sa aduca zambete in echipa noastra.

Asadar, jobul e pe pozitie si te asteapta daca:
1. Zambesti chiar si atunci cand ploua afara!
2. Esti sociabila. Vei interactiona cu multe persoane si ar fi bine sa te simti in largul tau facand asta.
3. Esti dispusa sa inveti.
4. Esti organizata....foarte organizata!
5. Esti implicata si cu spirit de initiativa.
6. Esti harnica. Lenea nu are ce cauta la noi in cabinet.
7. Esti politicoasa si amabila.
8. Sti sa lucrezi in echipa si ii ajuti pe ceilalti colegi. One for all, and all for one!
9. Experienta nu este obligatorie, dar cei sapte ani de acasa, da.
10. Ai diploma de asistenta medicala.

Descrierea jobului

Ce vei face?
1. Ajuti medicul (lucrul la 4 maini).
2. Pregatesti instrumentarul si materialele necesare tratamentelor dentare.
3. Dezinfectezi si sterilizezi instrumentarul.
4. Pregatesti cabinetul pentru desfasurarea optima al actului medical.
6. Prezinti si promovezi igiena orala.
7. Faci inventarul materialelor.
8. Completezi fisele si alte documente.
9. Pregatesti amprentele pentru trimiterea lor la laborator.
10. Menti si efectuezi ordinea si curatenia in cadrul cabinetului.

Ce oferim?
1. Atmosfera de lucru placuta.
2. Job cu care sa te mandresti.
3. Carte de munca.
4. Sefa de treaba
5. Colegi de gasca
6. Seriozitate (salariul il vei primi fara intarzieri...de fiecare data!)

De cand avem nevoie? Din Septembrie 2017.

Daca ai citit acest anunt, te entuziasmeaza ideea de a lucra cu noi si te potrivesti cu descrierea din cele 10 puncte, asteptam CV-ul tau (cu poza) si raspunsul la intrebarea: De ce vrei acest loc de munca?, pe adresa de email: rainbowdentfloresti arond gmail.com.

Te asteptam. ;)

Număr de telefon ✆ 0776635634

Ratesti, Arges