Gratuit Asist.farmacie BALOTESTI / Farmacist PERIS Agnita

Personal Sanatate / Infirmiere Published date: Aprilie 25, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Sibiu
  • Oraş: Agnita

Asist.farmacie BALOTESTI / Farmacist PERIS

⭕ Persoana dinamica, sociabila , dornica sa ofere pacientilor o consiliere de calitate si sa contribuie la buna organizare a unei farmacii.
Cerinte: sa detii abilitati foarte bune de organizare, comunicare, relationare si adaptare in orice situatie, ai o atitudine pozitiva combinata cu determinare si profesionalism.
Mai sunt importante:
Studii postliceale finalizate de asistent de farmacie;farmacist
Aviz de libera practica, avizat pe anul in curs;
Cunostinte de Microsoft Office.
Descrierea jobului
Responsabilitati si beneficii:
Responsabilitatile principale vor fi: conservarea si eliberarea produselor medicamentoase, a produselor igienico-cosmetice, precum si a dispozitivelor medicale, raspunzand de calitatea acestora; verificarea si monitorizeaza stocurile, receptionarea si eticheteaza produselor.
Iti oferim in schimb posibilitatea de a lucra cu o echipa tanara, un mediu profesionist, un salariu atractiv corelat cu performanta si sanse reale de promovare.

Număr de telefon ✆ 0717678317

Agnita, Sibiu