0.80 lei Asistent Farmacie Pentru Plafar Corbu

Personal Sanatate / Infirmiere Published date: Iulie 3, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Harghita
  • Oraş: Corbu

Asistent Farmacie Pentru Plafar

⭕ Cautam o colega motivata, serioasa pentru postul de Asistent Farmacie in plafar, zona Piata Iancului.

Responsabilitati:

- participa la verificarea si monitorizarea stocurilor, la receptionarea produselor;
- consiliaza pacientii cu privire la utilizarea produselor si potentialele efecte adverse;
- este responsabila de pastrarea si eliberarea produselor parafarmaceutice.
- promoveaza imaginea firmei catre pacienti, comunica si relationeaza cu acestia;
- realizeaza obiectivele stabilite prin fisa postului;

Cerinte:

- studii de specialitate (scoala postliceala de farmacie )
- avizul de libera practica, avizat pe anul in curs;
- minim 3 ani experienta pe un post similar intr-un plafar, pasiunea pentru domeniul naturist si detinerea de cunostinte teoretice temeinice in domeniu.
- bune abilitati de comunicare;
- empatie si asertivitate in relatia cu pacientii;
- integritate si etica profesionala
- cunostiinte operare PC ( word, excel) - nivel mediu;

Beneficii:

- salariu fix 1800 + bonusuri, in functie de experienta si performanta;
- posibilitatea de dezvoltare profesionala (cursuri);

*Numai candidatii selectati vor fi contactati .

Număr de telefon ✆ 0724869151

Corbu, Harghita