Gratuit Asistent Medical Pentru Clinică Privată Iasi Cavadinesti

Personal Sanatate / Infirmiere Published date: Februarie 28, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Galati
  • Oraş: Cavadinesti

Asistent Medical Pentru Clinică Privată Iasi

⭕ Vrei să îți dezvolți aptitudinile de asistent medical? Îți dorești o echipă dedicată și cu experiență?

OminiClinic dorește să intri în echipa de medici specialiști ca asistent medical!

Experiența constituie un avantaj, dar nu este un criteriu de departajare.

Îți asigurăm training specializat in domeniu și un mediu plăcut de lucru.

Ce responsabilități ai în cadrul echipei OminiClinic:

Asistarea medicilor pe parcursul consultatiilor si procedurilor
Inregistrarea si intocmirea documentatiei specifice
Administrarea tratamentelor intravenoase sau orale si instruirea pacientilor asupra acestora
Recoltarea probelor pentru prelucrarea de laborator
Pregatirea pacientilor pentru interventii

Cum ne imaginăm că vei fi:

Să ai studii postliceale/universitare de asistent medical
O capacitate optimă de comunicare, organizare si relationare cu medicii si pacientii
Seriozitate si profesionalism
Competente de utilizare PC

Cum îți răsplătim munca depusă:

Salariu motivant

Contract de munca full time (8h) pe perioada nedeterminată
Training și atenție din partea medicilor in domeniu
Dobandirea de experienta profesionala intr-un centru medical privat de renume
Mediu de lucru placut si antrenant

Număr de telefon ✆ 0342225416

Cavadinesti, Galati