Gratuit Asistentă Medicală De Medicină Generală/dentară Frecatei

Personal Sanatate / Infirmiere Published date: Aprilie 6, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Braila
  • Oraş: Frecatei

Asistentă Medicală De Medicină Generală/dentară

⭕ Suntem cabinet stomatologic, în căutare de asistentă de medicină generală sau stomatologie.

Candidatul ideal:

Candidatul ideal trebuie să fie dinamic, comunicativ, cu dorinţă de lucru şi posibilitatea unui program flexibil, personalitate pozitivă, caldă, orientată către pacient și nevoile acestuia. Detaliile se vor discuta la interviu.

Căutăm absolventă de Școala Postliceală Sanitară sau Facultate.

Atestatul de liberă practică este OBLIGATORIU.

Descrierea jobului:

Asistenta pregătește și supraveghează pacientul și asistă medicul în timpul tratamentelor (lucru la patru mâini), realizează sterilizarea și alte obligații ce revin unei asistente de medicină dentară.

Beneficii: Toate beneficiile unui angajat, în detaliu se vor discuta la interviu.

0752874577

Frecatei, Braila