Gratuit Asistenta Stomatologie Caianu

Personal Sanatate / Infirmiere Published date: Ianuarie 7, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Cluj
  • Oraş: Caianu

Asistenta Stomatologie

⭕ AA Dental Clinic Timisoara,clinica stomologica cu traditie de peste 10 ani, situata in Piata Unirii, cautam urgent asistenta medicala cu experienta in domeniu. Suntem o echipa tanara si cautaum o persoana cu excelente abilitati de comunicare, orientata spre nevoile pacientului, responsabila si organizata, abilitati de lucru in echipa, implicare si promptitudine in realizarea sarcinilor

Ne-am dori ca asistenta noastra sa inceplineasca urmatoarele conditii:
- studii de specialitate
- este obligatorie cunoasterea materialelor si a instrumentarului specific

Responsabilitati:
- asistarea medicului la diverse proceduri stomatologice
- igienizarea cabinetului
- manevre de detartraj

Suntem dispusi sa oferim:

-salariu motivant in functie de experienta si bonusuri

- program de lucru flexibil

Număr de telefon ✆ 0274403201

Caianu, Cluj