Gratuit Care Support Worker / Ingrijitori Tineri - FARA COMISION Gradistea

Personal Sanatate / Infirmiere Published date: Martie 31, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Ilfov
  • Oraş: Gradistea

Care Support Worker / Ingrijitori Tineri - FARA COMISION

⭕ Tomasi Group recruteaza pentru o companie mare din Marea Britanie, cu peste 350 de locatii (case de ingrijire, scoli), ingrijitori / ingrijitoare pentru tineri cu dizabilitati (cu varste cuprinse intre 15 si 25 de ani).

Asiguram interviu direct, fata in fata cu angajatorul si NU PERCEPEM COMISION;

Descrierea jobului:
- Acorda sprijin fizic si emotional in activitatile zilnice pentru persoanele asistate (activitati educative, de igiena personala, suport social, etc);
- Respecta procedurile si planul individual de ingrijire in acord cu standardele existente;
- Administreaza medicatie sau sprijin necesar la nevoie;
- Sprijina participarea la activitati educative sau extra-educative;
- Asigura respectarea drepturilor si sigurantei personelor asistate in toate situatiile;
- Intocmeste rapoarte zilnice sau note pentru monitorizarea progresului / situatiei persoanei asistate;
- Comunica managerilor orice aspect relevant / schimbare cu privire la situatia persoanei asistate;
- Respecta normele de sanatate si securitate in munca.

Cerinte:
- De dorit - experienta in domeniul ingrijire/sprijin persoane cu nevoi speciale (copii sau adulti, centre de ingrjire, scoli speciale, centre de zi, etc.);
- Limba engleza - nivel mediu (scriere, vorbire);
- Persoana organizata, pozitiva, comunicativa, sociabila, lucru in echipa;
- Carnet de conducere (reprezinta avantaj).

Avantaje:
- NU PERCEPEM COMISION;
- Se acorda repaus saptamanal si concediu platit;
- Se ofera sprijin financiar pentru relocare: 1500 £;
- Salariu: 8 – 10 £/ora, brut.

Contact:
- : 004 0368 004 042
- mobil: 004 729
- fax: 004 0372 005 434

Număr de telefon ✆ 0771381761

Gradistea, Ilfov