Gratuit Cautam Coleg/ Colega Optometrist Varadia

Personal Sanatate / Infirmiere Published date: Februarie 24, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Caras-Severin
  • Oraş: Varadia

Cautam Coleg/ Colega Optometrist

⭕ CERINTE: - OBLIGATORIU studii de specialitate Optometrie - experienta pe un post similar in optica medicala reprezinta un avantaj - persoana dinamica, organizata, implicata in procesul de vanzare, serioasa, responsabila, atenta la detalii, cu reale abilitati de comunicare

RESPONSABILITATI: - Consultatii optometrice - determinari dioptrii. - Consilierea/ vanzarea /adaptarea lentilelor de contact cosmetice si/sau de corectie a vederii - Consilierea si vanzarea ramelor, a lentilelor de ochelari si ochelarilor de soare.

BENEFICII: - Salariu fix +bonusuri,mediu de lucru placut si profesionist, posibilitatea de a participa la training-uri si cursuri de specialitate Punct de lucru fix, contract de munca.

Număr de telefon ✆ 0779963524

Varadia, Caras-Severin