Gratuit Reprezentant Medical Titesti

Personal Sanatate / Infirmiere Published date: Februarie 21, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arges
  • Oraş: Titesti

Reprezentant Medical

⭕ Candidatul ideal

Pentru intregirea echipei de vanzari, spitalul Saint Lukas cauta reprezentanti medicali. Veti lucra cu o echipa dinamica, ambitioasa, responsabila si profesionista, caracterizata prin entuziasm si initiativa. Iti oferim posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie de prestigiu, reprezentativa in domeniul serviciilor medicale.

Descrierea jobului

Daca esti o persoana tanara, activa, ai permis de conducere, utilizezi la maximum oportunitatile existente, iti place sa fi tot timpul in contact cu oamenii, ai spirit de echipa, te asteptam alaturi de noi.

Descrierea companiei

De la infiintarea sa in anul 1999 si pana in prezent, Grupul Medical Romgermed a continuat sa se dezvolte, devenind unul dintre cei mai importanti jucatori din domeniul medical. In cei 16 ani de existenta, Grupul Medical Romgermed a furnizat in ambulatoriul de specialitate, servicii medicale la cele mai inalte standarde de calitate, precum consultatii si investigatii clinice, analize de laborator, medicina muncii, medicina de familie.
Misiunea noastra este de a oferi zilnic servicii medicale accesibile si la cele mai inalte standarde de calitate.
Viziunea noastra este de a oferi o grija deosebita fiecarui pacient in parte prin solutii medicale personalizate.
Valorile dupa care ne ghidam activitatea sunt: siguranta, excelenta, accesbilitatea, disponibilitatea, eficienta si integritatea.

0732922070

Titesti, Arges