Gratuit Specialist Beauty Voiteg

Personal Sanatate / Infirmiere Published date: Octombrie 31, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Timis
  • Oraş: Voiteg

Specialist Beauty

⭕ Cerinte:

- CV cu poza recenta
- limba engleza - nivel mediu/avansat;
- abilitati de comunicare, orientare spre nevoile pacientului, atitudine pozitiva, promptitudine in realizarea sarcinilor, seriozitate si responsabilitate, abilitati de munca in echipa.

Sarcini, responsabilitati si activitati specifice postului de munca:

- informarea pacientilor si recomandarea procedurilor
- pregatirea pacientilor pentru efectuarea procedurilor
- realizarea procedurilor non invazive si a altor proceduri medicale la indicatiile si sub delegarea medicului specialist;
- efectuarea tratamentelor dermato-cosmetice si de remodelare corporala non invaziva;
- completarea si actualizarea constanta a fisei pacientului;
- inventarierea consumabilelor si medicamentelor din dotare;
- raspunde de bunurile aflate in gestiunea sa.

Beneficii:

- training-uri organizate in clinica
- salariu motivant (salariu fix si bonusuri din tratamente)

DESCRIEREA COMPANIEI:

Dr Dali Clinique Estetique este o clinica specializata in terapiile pielii - Medicina Estetica, Centru de Laser, Medicina Aanti-aging, precum si Dermatologie si Dermatocosmetologie.

Număr de telefon ✆ 0748102695

Voiteg, Timis