Gratuit Angajam Specialist Resurse Umane Pt. Magazinul SELGROS Bistrita Bivolari

Resurse Umane Published date: Octombrie 31, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Iasi
  • Oraş: Bivolari

Angajam Specialist Resurse Umane Pt. Magazinul SELGROS Bistrita

⭕ Responsabilități:

- selecția și recrutarea de personal
- administrarea activității de angajare
- gestionarea și întocmirea corectă a dosarelor individuale ale angajaților
- administrarea contractelor individuale de muncă și a actelor de personal
- organizarea și derularea operațiunilor de evidența a personalului și de salarizare

Cerințe:

- studii medii/superioare
- cunoștințe temeinice de legislația muncii
- experiență în calculul salariilor și REVISAL
- certificat inspector resurse umane
- cunoștințe foarte bune operare PC(MS-Office)
- cunoștințe operare SAP HR/GFOS – constituie avantaj
- abilități de comunicare și lucrul în echipă
- gândire organizată, atenție la detalii, capacitate dezvoltată de analiză și sinteză, organizată și flexibilă

Oferta (bonusuri, beneficii):

- salariu atractiv;
- training de specialitate;
- oportunitatea unei cariere intr-un concern international;
- sistem informatic performant si logistica moderna

0767688081

Bivolari, Iasi