Gratuit Asistent Resurse Umane Urecheni

Resurse Umane Published date: Martie 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Neamt
  • Oraş: Urecheni

Asistent Resurse Umane

⭕ Pentru clientul nostru, o companie multinationala de bricolaj, suntem in cautarea unui Asistent Resurse Umane.

Oras: Iasi.

Responsabilitati:

•Animarea echipei din punct de vedere al resurselor umane: acompanierea colegilor, indrumarea, vegherea la buna atmosfera in cadrul echipei;
•Centralizarea pontajelor lunare pentru calculul salarial;
•Realizarea rapoartelor periodice (statistici, indicatori HR);
•Intocmirea adeverintelor şi a altor documente specifice;
•Gestionarea dosarelor de personal;
•Participarea la procesul de recrutare: identificarea si administrarea canalelor de recrutare, selectarea și contactarea candidaților, anuntarea rezultatele proceselor de selecție, etc.;
•Participarea la procesul de integrare și formare pentru noii colegi.

Cerinte:

•Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
•Cunostinte MS Office, operare calculator;
•Motivatie pentru o cariera in domeniul resurselor umane;
•Foarte bune abilitati de comunicare, relationare si ascultare;
•Atitudine empatica, proactiva;
•Foarte bune abilitati de planificare si organizare;
•Capacitate de lucru in echipa;
•Dinamism si flexibilitate.

Beneficii:

•Pachet salarial atractiv;
•Tichete de masa – 15 lei tichet/zi;
•Abonament medical la o clinica privata;
•Bonus trimestrial in functie de progresul magazinului;
•Mediu de lucru tanar si dinamic;
•Perspective de dezvoltare profesionala.

0715018051

Urecheni, Neamt