Gratuit BMB Echipa Cu Solutii Te Vrea Caracal

Resurse Umane Published date: Aprilie 24, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Olt
  • Oraş: Caracal

BMB Echipa Cu Solutii Te Vrea

⭕ Pentru postul din Departamentul Secretariat & Resurse Umane, pentru Biroul din Baia Mare.
Cautam persoana pregatita in domeniu, responsabila, cu mentalitatea orientată catre gasirea de solutii, care-si face treaba cap-coada.

Responsabilităţi:
- postarea/actualizarea anunturilor de angajare, completare/înregistrare situație locuri vacante la AJOFM;
- cautarea si atragerea candidatilor utilizand baze de date, social media si munca de teren;
- cautare si analiza CV, programare si sustinere interviurilor de angajare;
- selecţia si recrutarea de personal;
- gestionarea şi întocmirea corectă a dosarelor individuale ale angajaţilor;
- intocmirea contractelor individuale de munca, acte aditionale, decizii incetare, adeverinte, dosare de angajat;
- acordarea asistentei de specialitate angajatilor;
- intocmirea documentelor specifice procedurii disciplinare;
- organizarea şi derularea operaţiunilor de evidenţă a personalului şi de salarizare;
- verificarea prin sondaj a condicilor de prezenţã cu pontaje;
- evidenţa concediilor de odihnã şi verificarea pontajelor cu cererile de concediu de odihnã, certificatele medicale şi alte referate din cursul lunii;
- preluarea tichetelor de masã de la firma de distribuţie, distribuirea pe bazã de borderouri şi întocmirea lunara a rapoartelor privind consumul şi evidenţa acestora;
- evidenta consumului pentru combustibil si FAZ;
- necesarul de papetarie.

Cerinte:
- motivație pentru o carieră în domeniul resurselor umane;
- bune abilitati de organizare a activitatii si task-urilor;
- abilitati excelente de comunicare, diplomatie, persuasiune, lucru in echipa;
- atitudine empatică, proactivă;
- foarte bune abilități de planificare și organizare;
- capacitate de planificare si organizare;
- dinamism și flexibilitate;
- studii medii/superioare;
- cunostinte de legislatia muncii;
- experinţă in REVISAL;
- certificat inspector resurse umane;
- cunoştiinţe foarte bune operare PC(MS-Office).

Noi suntem o companie care activeaza intr-un domeniu foarte dinamic si cu high turn-over de personal.
Iti oferim tot ce este necesar pentru a fi eficienta si pentru produce performanta.
Iti garantam colaborare si baza materiala.
Hai sa facem cunostiinta trimitandu-ne, mai inai, datele de contact, CV-ul, dar si scrisoarea de intentie, printr-un mesaj pe .

Multumim.

0716349362

Caracal, Olt