Gratuit Inspector Resurse Umane - Angajam Marca

Resurse Umane Published date: Februarie 14, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Salaj
  • Oraş: Marca

Inspector Resurse Umane - Angajam

⭕ Candidatul Ideal
- Experienta de minim 3 ani pe o pozitie similara
- Varsta intre 25-40 ani
- Cunostinte codul muncii
- Cunostinte salarizare
- Cunostinte program Saga si Revisal
- Responsabilitate si implicare
- Abilitati de comunicare si relationare

Descrierea jobului:
- Intocmirea lunara a statului de salarii,
- Calculul sporurilor si adausurilor la salariul de baza: ore suplimentare,
spor repaus saptamanal, spor de noapte, conditii grele, premii,
ajutoare, etc.;
- Calculul retinerilor si popririlor salariale,
- Intocmirea adeverintelor de venit,
- Intocmirea oricaror rapoarte de salarizare la solicitarea clientului,
- Suport legislativ in orice problema de calcul salarial,
- Evidenta concediilor medicale si de odihna,
- Gestionare dosare angajati - intocmire contracte, acte aditionale,
incetari contracte, decizii incetare, adeverinte de vechime, medicale.

Beneficii
- Salariu atractiv
- Mediu de lucru placut
- Beneficii diverse

Număr de telefon ✆ 0757370892

Marca, Salaj