Gratuit Inspector Resurse Umane Saraiu

Resurse Umane Published date: Ianuarie 27, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Constanta
  • Oraş: Saraiu

Inspector Resurse Umane

⭕ Experienta minim 12 luni pe un post similar;
Operare program contabilitate SAGA C;
Operare REVISAL cf. HG;
Utilizator de nivel mediu aplicatii MS Office sau Open Office;
Disponibilitate pentru deplasari la autoritati.

Constituie avantaje: experienta pe un post similar intr-o firma contabilitate
Descrierea jobului

Noul nostru coleg/a va fi responsabil cu gestionarea dosarelor de personal ale clientilor nostri. Va intocmi, inregistra, modifica si inceta contractele individuale de munca ale salariatilor. De asemenea, noul coleg/a va realiza calculele salariale si va oferi consiliere clientilor nostri. Va intocmi si transmite declaratia 112.

Va avea, de asemenea, un aport important in initierea si mentinerea relatiilor cu autoritatile statului (ITM in special) in numele clientilor nostri.

Asteptam cv-ul dumneavoastra pe adresa de mail, afisata in aplicatia

Număr de telefon ✆ 0722566415

Saraiu, Constanta