Gratuit Inspector Resurse Umane Mogos

Resurse Umane Published date: Decembrie 18, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Alba
  • Oraş: Mogos

Inspector Resurse Umane

⭕ Responsabilități:

- selecția și recrutarea de personal
- administrarea activității de angajare
- gestionarea și întocmirea corectă a dosarelor individuale ale angajaților
- administrarea contractelor individuale de muncă și a actelor de personal
- organizarea și derularea operațiunilor de evidența a personalului și de salarizare
- intocmeste contracte, acte aditionale, adeverinte, decizii;
- efectueaza cercetarile disciplinare
- intocmeste evaluarea anuala a angajatolor;
- actualizează permanent soft-ul de personal al companiei cu toate datele necesare (noi angajați, incetati, modificări date personale, modificări salariale, popriri, bonusari etc.);
- calculează drepturile salariale conform pontajului, contractelor de muncă, politicii firmei si legislației în vigoare;
- intocmeste declarația 112;
- intocmeste dosare de recuperare FNUASS;

Cerințe:

- studii superioare;
- cunoștințe temeinice de legislația muncii;
- experiență în calculul salariilor și REVISAL;
- certificat inspector resurse umane;
- cunoștințe foarte bune operare PC(MS-Office);
- abilități de comunicare și lucrul în echipă;
- gândire organizată, atenție la detalii, capacitate dezvoltată de analiză și sinteză, organizată și flexibilă;

Oferta (bonusuri, beneficii):

- salariu atractiv;
- training de specialitate;
- oportunitatea unei cariere intr-o companie serioasa cu un colectiv tanar;
- sistem informatic performant si logistica moderna ;

0793505798

Mogos, Alba