Gratuit Logistics RO TIR Angajeaza Inspector Resurse Umane Si Salarizare Orbeasca

Resurse Umane Published date: Aprilie 26, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Teleorman
  • Oraş: Orbeasca

Logistics RO TIR Angajeaza Inspector Resurse Umane Si Salarizare

⭕ OBIECTIVUL POSTULUI:

Intocmirea documentelor de personal referitoare la incheierea, modificarea si incetarea contractului de munca, efectuarea de activitati necesare calculului salarial lunar

ATRIBUTII SI RESPONSABILITATI:

Intocmirea documentelor de personal referitoare la incheierea, modificarea si incetarea contractului de munca;
Urmarirea intocmirii corecte a pontajelor;
Intocmirea rapoartelor cu informatii necesare pentru calculul salarial;
Inregistrarea datelor de personal in aplicatiile IT specifice Resurselor Umane

CERINTE:

PC skills: MS Office (Word, Excel, Outlook, etc.), programe informatice de Resurse Umane;
Bune abilitati de comunicare
Atitudine proactiva, orientata spre rezolvarea problemelor;
Integru, responsabil
Eficient si perseverent în atingerea obiectivelor
Pozitiv, flexibil și colaborativ în cadrul echipei sale
Atentie la detalii

Număr de telefon ✆ 0781115832

Orbeasca, Teleorman