Gratuit Manager Resurse Umane - Part Time Corlateni

Resurse Umane Published date: Ianuarie 29, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Botosani
  • Oraş: Corlateni

Manager Resurse Umane - Part Time

⭕ Candidatul ideal:
- Atestat inspector resurse umane;
- Studii superioare;
- Experienta minim 3 ani pe un post similar;
- Cunostiinte solide in domeniul managementului resursei umane si a legislatiei muncii;
- Operare PC;
- Rezistenta la strss;
- Echilibru emotional;
- Capacitatea de adaptare la sarcini de lucru schimbatoare;
- Capacitate de analiza si sinteza, memorie dezvoltata, judecata rapida, capacitate de deductie logica;
- Capacitate de adaptare la un sistem bazat pe reguli si proceduri;
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Atitudine pozitiva
Tip Job - Part time

Descrierea jobului

Managerul de resurse umane
- Este subordonat directorului general

Responsabilitati:
- Raspunde de gestionarea resurselor umane (intocmirea dosarelor de angajare, Revisal, modificarea clauzelor contractuale, incetarea contractului individual de munca, etc)
- Centralizarea prezentei salariatilor in vederea calculului salariilor;
- Tine legatura cu institutiile statului;
- Raspunde de procesul de implementarea a noilor angajati ( integrarea in echipa, implementarea procedurilor si a regurilor interne);
- Gestioneaza procesul de recrutare si selectie;
- Gestioneaza procesul de motivare a salariatilor si identifica noi modalitati de motivare;

Beneficii:
- Posibilitatea de a lucra intr-o echipa ale carei valori sunt: Profesionalism, Cinste si Corectitudine;
- Salariul motivant, corelat cu performanta

Număr de telefon ✆ 0719505336

Corlateni, Botosani