Gratuit Manager Resurse Umane 1 Decembrie

Resurse Umane Published date: Aprilie 17, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Ilfov
  • Oraş: 1 Decembrie

Manager Resurse Umane

⭕ Candidatul ideal
Studii universitare finalizate;
Orice formare/curs in domeniul resurselor umane reprezinta un avantaj;
Experienta minim 1 an in domeniul resurselor umane -functii de Recrutare,
bilitati de comunicare;
Potential de dezvoltare personala;
Abilitati de organizare si de rezolvare a problemelor;
Initiativa si spirit intreprinzator si de echipa, creativitate;
Capacitate de a lua decizii;
Disponibilitate pentru deplasari in tara.

Care vor fi responsabilitatile?

Desfasurarea unor campanii extinse de recrutare si validare atat de profile pentru munca necalificata, cat si pentru calificari usoare sau pozitii de management
Administrarea documentelor de personal si a bazei de date cu salariatii (dosare de personal, inregistrari in registrul electronic de evidenta al salariatilor, intocmirea contractelor individuale de munca, acte aditionale, decizii, diverse adeverinte)
Elaborarea procedurii de lucru in cadrul biroului, privind principalele activitati de resurse umane instruire, evaluarea performantelor profesionale, documente lunare ITM, AJOFM si asigurarea de respectarea acestora, diverse raportari
Participarea la solutionarea conflictelor de munca si plangerilor angajatilor
Mentine relatia cu angajatii si acorda suport pentru indeplinirea sarcinilor acestora: realizeaza coordonarea procesului de evaluare a nevoilor de instruire

Beneficii Oferite

Pachet salarial atractiv
Oportunitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul unui grup de firme in plina ascendenta

0724122587

1 Decembrie, Ilfov