Gratuit Referent Resusrse Umane Rogova

Resurse Umane Published date: Ianuarie 20, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mehedinti
  • Oraş: Rogova

Referent Resusrse Umane

⭕ Candidatul ideal

Profesionistul cautat are studii superioare, are abilitati excelente de utilizare MS Office, este vorbitor de limba engleza nivel B1 (mediu avansat), are experienta orgnizationala de minim 3 ani. Deasemenea are abilitatea de a se integra in cultura organizationala in care managementul schimbarii si spiritul de echipa este prioritar; prin urmare, are abilitati de cooperare, colaborare, comunicare, influentare si negociere.

Descrierea jobului
Ocupanti posturilor livreaza serviciile interne specifice zonei de activitate, planifica si gestioneaza procesele interne in beneficiul ELP si al colegilor si participa la revizuirea si imbunatatirea proceselor interne manageriate.

Număr de telefon ✆ 0797211096

Rogova, Mehedinti