Gratuit SGP Group - Angajam Coordonator Soimus

Resurse Umane Published date: Martie 1, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Hunedoara
  • Oraş: Soimus

SGP Group - Angajam Coordonator

⭕ Descrierea companiei:
SGP – Sorting Group România, parte a SGP Group, este una din cele mai mari companii de sortare prezenta in Romania. Cu o experienta de peste 6 ani si mai mult de 150 de angajati, am devenit unul dintre furnizorii de servicii de top in domeniul controlului calitatii, recunoscuti in toata Europa. Suntem un furnizor de prim rang de soluţii în domeniul: selecţiei, retuşului, sortării detaliilor şi componentelor precum şi produselor finite ale firmelor din branşa industriei Automotive, Textila si industria tehnica.
Serviciile oferite de catre noi sunt o alternativă pentru controlul realizat de angajaţii unităţii, lucru care îmbunătăţeşte semnificativ calitatea produselor oferite şi permite eliminarea costurilor neprevăzute care pot apărea ca urmare a reclamaţiilor primite de la clienţii finali.

Descrierea jobului:
Ce presupune activitatea de coordonator operatiuni:
- asigura numărul adecvat de persoane cu calificaţiile necesare si supravegheaza modul de lucru al acestora;
- va fi responsabil pentru crearea şi transmiterea rapoartelor referitoare la controalele efectuate şi pentru contactele regulate cu Clientul sau furnizorul;
- sunt responsabili de implementarea sistemului de management al calitatii si exercita controlul calitatii lucrarilor pe faze de executie;
- efectueaza analize calitative tehnice in cadrul proiectelor.

Beneficii:
-salar atractiv
-tichete de masa
-bonusuri pentru activitate
-posibilitati reale de promovare

Candidatul ideal:
Cautam persoane responsabile pentru postul de coordonator operatiuni in Arad

Ce ne dorim?
- experienta in coordonarea unei echipe;
- experienta in departamente de productie, calitate, logistica, din industria auto sau electronica;
- cunoasterea pachetului Microsoft Office;
- cunoasterea limbii engleze la nivel conversational;
- permis catgoria B;
- preferabil studii tehnice.

Constituie avantaj experienta pe un post asemanator.

Număr de telefon ✆ 0717320681

Soimus, Hunedoara