Gratuit Specialist Resurse Umane Prunisor

Resurse Umane Published date: Februarie 2, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mehedinti
  • Oraş: Prunisor

Specialist Resurse Umane

⭕ Responsabilitati:

-sa pregateasca, sa redacteze si sa urmareaasca documentatia referitoare la procesul de selectie si recrutare,
-sa coordoneze si sa monitorizeze procesul de publicare interna si externa (prin intermediul tuturor mediilor de comunicare disponibile) a anunturilor;
-sa receptioneze toate aplicatiile interne si externe ale candidatilor si sa caute in baza de date
-sa efectueze screening-ul preliminar al tuturor aplicatiilor primite si sa se asigure ca aplicatiile selectate pentru interviu corespund fisei postului si profilului candidatului din punct de vedere al calificarii profesionale, a abilitatilor, experientei si cunostintelor;
-sa organizeze si sa sustina interviurile (inclusiv cele ice) preliminare; etc

Cerinte:

-studii medii/superioare

-experienta in domeniul resurselor umane

- abilități de comunicare și lucrul în echipă
- gândire organizată, atenție la detalii, capacitate dezvoltată de analiză și sinteză, organizată și flexibilă

-cunostinte microsoft office

-cunostinte de limba italiana, engleza etc

0775535033

Prunisor, Mehedinti