1.60 lei Angajam Sofer Pemis Categoria C . Bucecea

Soferi / Servicii Auto / Curierat Published date: Aprilie 26, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Botosani
  • Oraş: Bucecea

Angajam Sofer Pemis Categoria C .

⭕ Angajam SOFER categoria C pentru transport rutier de marfuri in regim national .
Descrierea postului pe scurt:
Parcul firmei este format din 6 sprintere plus un camion de 12 to . Cautam o persoana dinamica dispusa sa lucreze pe timp de noapte, programul de lucru pe camion se respecta in totalitate (transportam colete pe ruta fixa, O INCARCARE O DESCARCARE ) .
Efectuam transportiuri in regim national pe rute fixe ( se ajunge acasa in fiecare zi) program de lucru de luni pana vineri. SAMBATA SI DUMINICA libere.
Salariul este cuprins intre 2200 si 2800 ron.
AVEM RUGAMINTEA SA NU SUNATI decat de LUNI -VINERI in intervalul orar 09:00 - 18:00 iar SAMBATA 09:00 - 13:00.

CERINTE:
Domiciliu in jud. SIBIU oras SIBIU ;
Permis categoria B,C .
Experienta minim un an;
Persoana dinamica .
Disponibilitatea lucru pe TIMP DE NOAPTE (programul de lucru incepe in jurul orei 00:00);

CONDITII:
Sambata si duminica liber.
Toate sarbatorile legele libere.

Număr de telefon ✆ 0777824487

Bucecea, Botosani