Gratuit Angajam Soferi Categoria C Cernatesti

Soferi / Servicii Auto / Curierat Published date: Ianuarie 9, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dolj
  • Oraş: Cernatesti

Angajam Soferi Categoria C

⭕ Firma de distributie produse alimentare din zona Brad angajeaza soferi categoria C

Cerinte :
Permis conducere cat. C,
Card tahograf, atestat transport marfa
Experienta sofat
Disponibilitate pe termen lung
Atitudine pozitiva
Disponibil la orar prelungit
Capacitate lucru in echipa

Responsabilitati post:
Livrarea sau ridicarea logisticii in mod operativ
Ajuta la preluarea/predarea logisticii in/din depozit.
Manipuleaza materialele in cadrul depozitului
Intretinerea si curatarea obiectelor de logistica
Participa la descarcarea marfii in/din masinile de transport
Participa alaturi de colegi la toate actiunile firmei

Beneficii:
Loc de munca stabil
Salariu motivant
Contract de munca 8 ore/zi

Detalii la 766 dupa ora 16:30 sau trimiteti CV la adresa de mail (de la datele de contact)

Număr de telefon ✆ 0709073735

Cernatesti, Dolj