Gratuit Angajez Mecanic Auto Ususau

Soferi / Servicii Auto / Curierat Published date: Mai 7, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arad
  • Oraş: Ususau

Angajez Mecanic Auto

⭕ Sc.AutoSitter serv este un angajator care ofera oportunitati egale la angajare si dispune de echipamente de ultima generatie.

Cerinte:

- Experienta 2 ani intr-un service;
- Foarte bune abilitati de organizare si comunicare;
- Lucrul in echipa;
- Initiativa si orientare catre rezolvarea situatiilor dificile;
- Permis de conducere (constituie un avantaj).

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Asigurarea unei inalte calitati in executie;
- Respectarea timpilor de executie si a termenilor de finalizare;
- Completarea cu acuratate a fiselor de reparatie pentru lucrarile efectuate si timpul lucrat aferent fiecarei pozitii;
- Consemnarea in fisele de reparatie a necesarului de piese, precum si neregulile descoperite cu ocazia verificarilor;
- Mentinerea curateniei in atelier, aranjariea documentatiei, a sculelor si utilajelor din atelier.

Beneficii:

- salariu fix + comision;
- bonus de performanta;
- scolarizari periodice la importator;
- calificare mecanic auto(pentru cei care nu au diploma);
- beneficii si avantaje pentru produsele comercializate de dealer.

Mai multe detalii la numarul de tel: 769 .

Număr de telefon ✆ 0277213211

Ususau, Arad