Gratuit Angajez Soferi Tirpentru Transport Intern Si Comunitate Gheraseni

Soferi / Servicii Auto / Curierat Published date: Martie 20, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Buzau
  • Oraş: Gheraseni

Angajez Soferi Tirpentru Transport Intern Si Comunitate

⭕ SC La Maritec SRL , societate de transport angajeaza soferi masina mare tonaj TIR (intern si comunitate)

I. SARCINI SI RESPONSABILITATI :
-Indeplinirea sarcinilor de serviciu conform comenzilor de transport si ale sefului de transport
-Ingrijirea autovehicului din dotare si pastrarea in functiune
II. CERINTE:
-cunoasterea limbii engleze pentru comunitate, nivel incepator
- studii Scoala Profesionala Auto/Liceul Auto (sau calificare in domeniu)
- experienta, pe un post similar,
- obligatoriu certificate de competenta profesionala (atestat)

III. ABILITATI
- abilitati de lucrul in echipa
- dinamism, meticulozitate
- bun organizator si planificator
- capacitate de a respecta termene
- atentie distributiva
IV. PACHET SALARIAL:
-salariul se va discuta la interviu
-prime Paste/Craciun
-mediu de lucru placut

Va asteptam sa faceti parte dintr-un colectiv profesionist!

Număr de telefon ✆ 0731382504

Gheraseni, Buzau