0.80 € Filadelfia Angajeaza Sofer CAMION Paltin

Soferi / Servicii Auto / Curierat Published date: Martie 18, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Vrancea
  • Oraş: Paltin

Filadelfia Angajeaza Sofer CAMION

⭕ Candidatul ideal

Suntem in cautare de personal cu atitudine pozitiva, dornic de afirmare, seriozitate si capacitatea de a lucra in echipa, intr-un mediu de lucru placut si modern.
Ne dorim angajati dedicati profesiei.
Viitorii tai colegi sunt:
• Persoane cu experienta mai mare sau mai mica pe o pozitie similara, dar care s-au integrat rapid in echipa noastra;
• Detinatori de permis auto categoria B; C; C+E;
• Comunicativi, cu spirit de echipa si orientare catre clienti si rezultate;
Daca descrierea ti se potriveste si tie, aplica acum!

Descrierea jobului

Iata, pe scurt, ce ar trebui sa faci:
• Vei prelua si livra marfa, conform documentelor;
• Iti vei respecta traseul de livrare zilnic ;
• Te vei ingriji de completarea corecta a documentelor de transport;
• Vei mentine legatura cu dispecerii pentru rezolvarea oricaror probleme neprevazute aparute in activitate;

Si, bineinteles, ca orice sofer bun, vei avea grija de masina ta!

Daca vei fi colegul nostru, principalele beneficii oferite vor fi:
- salariu negociat;
- diurna;
- pregatire si training de specialitate;
- sistem de bonusare in functie de performante;

Număr de telefon ✆ 0216645651

Paltin, Vrancea