Gratuit Mecanic Auto Biertan

Soferi / Servicii Auto / Curierat Published date: Aprilie 16, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Sibiu
  • Oraş: Biertan

Mecanic Auto

⭕ Responsabilitati:
- Diagnosticarea disfuncţionalităţilor autovehiculelor ;
- Efectuarea lucrărilor de întreţinere şi reparaţie;
- Diagnosticarea, remedierea defectelor anvelopelor diferitelor tipuri de vehicule rutiere
- Inlocuirea anvelopelor uzate si/sau in vederea adecvarii la sezon;
- Echilibrarea anvelopelor;
- Oferirea de consultanţă de specialitate clienţilor şi terţilor;
- Utilizează şi întreţine echipamentele şi aparatele din dotare în condiţii corespunzătoare.

Cerinte:
- Studii medii constituie un avantaj;
- Cunostiinte minime de operare PC
- Specializare mecanic auto constituie un avantaj;
- Experienţă minimă de 1 an;
- Cunoştinţe tehnice auto;
- Experienta in operatiuni de mecanica auto pe mai multe marci de masini constituie un avantaj;
- Experienta in domeniul unui service;
- Diagnosticare şi remediere a defecţiunilor semnalate de către clienţi;
- Experienta in activitatea de service : testarea si verificarea motoarelor, diagnoza auto;
- Dovada de seriozitate si punctualitate;
- Realizarea corect şi la timp sarcinile si atributiile din fisa postului;
- Abilitatea de a lucra cu clientii firmei, de a intelege si a indeplini cerintele acestora;
- Lucru in echipa;
- Initiativa si implicare in realizarea obiectivelor firmei;
- Cunoştinţe limba engleză nivel mediu constituie un avantaj;
- Permis de conducere categoria B constituie un avantaj;

Beneficii:
- Conditii de munca avantajoase;
- Mediu de lucru placut;
- Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala;
- Pachet salarial atractiv.

Număr de telefon ✆ 0266485883

Biertan, Sibiu