0.80 lei Agent Comercial Sacele

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Martie 20, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Constanta
  • Oraş: Sacele

Agent Comercial

⭕ Societatea Rulhaus cu capital social integral roman cu activitatea principala comert cu produse tehnice pentru industrie si agricultura prezenta de 10 ani pe piata din Romania.
Produsele comercializate sunt: rulmenti, curele de transmisie, roti si role industriale, roti de stivuitor, bari si placi de teflon si poliamida, elemente de etansari, elemente de asamblari, abrazive, produse chimice tehnice pentru industrie, etc.

Cerintele postului:
-Experienta in vanzari de preferat in domeniul mecanica generala
-Disponibilitate la deplasari medii pe teren
-Rezistenta la lucru sub presiune , bun negociator cu abilitati comerciale
-Persoana cu initiative si orientate spre succes profesional
-Cunostinte de operare PC, pachetul Office
-capacitate de lucru individual si in echipa, gandire in perspectiva, abilitati de convingere si negociere cu viitorii si partenerii existenti, loial si amabil
-permis de conducere cat B cu experienta fara cazier rutier
-prezinta avantaj cunoasterea limbii maghiare
Beneficiile si responsabilitatile postului:

-vanzarea produselor din portofoliul firmei catre clientii principali
-exercitarea politicii de vanzari globale al societatii prin imbunatatirea relatiilor comerciale cu partenerii existenti si identificarea potentialelor noi
-intocmirea rapoartelor de munca referitor la o anumita perioada de activitate

Firma ofera:
-masina de serviciu full time
- de servici cu internet
-salar atractiv fix plus bonus din vanzari dupa o perioada de proba
-anturaj de lucru placut si cadru legal

Asteptam CV-ul dvs. cu poza atasata cat mai detaliat .

0237760273

Sacele, Constanta