1.60 lei Agent Vanzari Laza

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Martie 19, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Vaslui
  • Oraş: Laza

Agent Vanzari

⭕ Iti place sa lucrezi cu oamenii si esti dispus sa te alaturi unei echipe entuziaste? Vino in echipa Polytron sa bifam impreuna reusite frumoase!

Cerinte:
- Experienta in vanzari minim 3 ani
- Avantaj experienta de vanzare a lubrifiantilor auto si industriali
- Excelente abilitati de comunicare si negociere
- Capacitate si motivatie de a-ti atinge obiectivele profesionale
- Atitudine proactiva si dinamica
- Permis auto categoria B

Responsabilitati:
- Vizitarea si gestionarea portofoliului de clienti alocati
- Monitorizarea si realizarea obiectivelor stabilite
- Dezvoltarea portofoliului de clienti

Beneficii:
- Posibilitate de dezvoltare profesionala
- Pachet salarial atractiv cu recompensarea performantei
- Activitate intr-un colectiv tanar si dinamic
- Masina de serviciu, laptop, mobil

Trimite CV-ul insotit de o scrisoare de intentie la www.polytronromania.ro ca sa pregatim un loc pentru tine in echipa de vanzari.

0745489366

Laza, Vaslui