580.00 lei Agenti De Vanzari D2D Butea

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Aprilie 14, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Iasi
  • Oraş: Butea

Agenti De Vanzari D2D

⭕ Descrierea postului:

-prezinta si promoveaza serviciile companiei;
-munca de teren 70 %
-creeaza, dezvolta si mentine legatura cu clientii/potentialii clienti;
-prospecteaza permanent piata pentru identificarea de noi clienti.

Cerinte:
-Oferim Autoturism de serviciu 2017

-Seriozitate;
-prezenta agreabila;
-atitudine deschisa, optimism, orientare catre client, fire sociabila;
-nu necesita experienta (doar dorinta de dezvoltare);
-experienta in domeniu este un atu.
-disponibilitate full time
Beneficii:

-Program L-V
-posibilitatea de dezvoltare intr-o companie multinationala;
-posibilitatea de avansare;
-traininguri de specialitate gratuite;
-masina de serviciu pentru agentii de top;
-salariu fix + grila de comisionare atractiva + bonusuri in functie de performanță (pana la 7000 de lei)

Număr de telefon ✆ 0727583294

Butea, Iasi