Gratuit Agentie Publicitate, Job Part-time, Vanzari Materiale Personalizate Traian

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Noiembrie 7, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Teleorman
  • Oraş: Traian

Agentie Publicitate, Job Part-time, Vanzari Materiale Personalizate

⭕ Agentie de publicitate, angajeaza agent vanzari materiale de promovare si promotionale (agende, calendare, mape, pliante).

Responsabilitati
- contacteaza potentiali clienti in vederea remiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor
- acorda asistenta clientilor si potentialilor clienti
- negociaza, incheie si asigura executarea contractelor
- tine evidenta contabila si intretine relatiile cu clientii din portofoliu

Cerinte
- experienta in utilizarea calculatorului si a internetului
- abilitati de comunicare, negociere, flexibilitate, sociabilitate
- respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor

Beneficii Oferite
- program flexibil
- mediu de lucru placut
- salariu fix + procent vanzari
- de servici si alte facilitati

Asteptam CV si foto prin - formularul de mesaj al anuntului.

0271604705

Traian, Teleorman