Gratuit Angajam Agent Vanzari Orange Store -Arad Kaufland Corbi

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Martie 2, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arges
  • Oraş: Corbi

Angajam Agent Vanzari Orange Store -Arad Kaufland

⭕ Descriere job:
Sa indeplineasca planul de vanzari, promoveaza, vinde serviciile si produsele Orange Romania asigurand o experienta placuta clientilor.

Responsabilitati :
- Promoveaza si vinde produsele si serviciile Orange in magazin
- Identifica nevoile clientilor, propune cele mai bune solutii, ofera consiliere si raspunde solicitarilor acestora;
- Ofera suport pentru realizarea setarilor de telefoane, solutii de conectare la serviciul de date mobile, cu scopul de a maximiza utilizarea serviciilor de voce si de date;
- Asigura gestionarea stocului de marfuri si participa lunar la inventarul marfii din gestiune;
- Verifica documentele pentru incheierea contractelor cu clientii Orange Romania, arhiveaza contractele si documentele financiar – contabile;
- Incaseaza contravaloarea produselor si serviciilor Orange vandute, inregistreaza corect operatiunile efectuate;
- Se informeaza referitor la produsele si serviciile Orange Romania, este la curent cu noile tehnologii pentru a raspunde prompt si clar nevoilor clientilor.

Cerinte:
- Cunostinte de utilizare a PC-ului (pachet Microsoft Office)
- Nivel studii - cel putin nivel liceal, studii universitare in curs ori finalizate;
- O buna cunoastere a tehnicilor de comunicare moderne si a suporturilor pentru utilizarea acestora: mobil, solutii de conectare la serviciile de date mobile;
- Interes pentru tehnologii noi si intelegere a specificului pietei telecom;
- Orientare catre client si rezultate; capacitate de a transpune in actiuni concrete obiectivele de vanzari in termenele comunicate;
- Abilitati de comunicare, relationare, prezentare si negociere ;
- Munca in echipa, initiativa, planificare si pro-activitate.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie de succes;
- Salariu motivant;
- Bonusuri in functie de performante, corelate cu realizarile individuale si ale echipei, training-uri si programe de dezvoltare profesionala;
- Telefon de serviciu.

0319667510

Corbi, Arges