0.80 lei Anagajam Asistent Vanzari, Manager Vanzari, Speaker ! Varvoru de Jos

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Aprilie 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dolj
  • Oraş: Varvoru de Jos

Anagajam Asistent Vanzari, Manager Vanzari, Speaker !

⭕ Ne marim echipa si te asteptam alaturi de noi !

Descrierea postului:
* inalte capacitati de negociere ‚ intelegere verbala , de exprimare orala , atent la probleme
* promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
* identificarea nevoilor clientilor;

Cerințe:

* disponibilitate la deplasare
* permis de conducere(cat B)
* capacitate de relaționare cu clienții, negociere, perseverenta si implicare
* experiența in vanzari constituie un avantaj
* vârsta cuprinsă intre 20-35 de ani

Beneficii:

* se asigura diurna, cazare si transport in cazul deplasărilor
* salariul atractiv, intreasistent/manager vânzări)
* la funcția de SPEAKER salariul este pe baza de comision
* oportunitate de avansare
* colectiv tânăr si experiențe frumoase

0723286673

Varvoru de Jos, Dolj