640.00 lei Angajam Agent Vanzari Terebesti

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Mai 24, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Satu-Mare
  • Oraş: Terebesti

Angajam Agent Vanzari

⭕ Te-ai saturat sa iti negociezi salariul cu marile corporatii?

Vino in echipa noastra unde nu exista limita la cat poti castiga, salariul depinde de tine tot!
Cautam sa intregim echipa departamentului de vanzari directe Telekom Sibiu !!!
De ce oameni avem nevoie?
- Ambitiosi si dornici de afirmare prin performanta;
- Dinamici;
- Atitudine pozitiva, orientare catre client si sociabil;
- Abilitatea de convingere si experienta in domeniu reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie;
Responsabilitati/Beneficii:
Postul presupune:
- Vanzari de servicii de telecomunicatii (internet, televiziune, ie mobila, ie fixa) pentru compania Telekom Romania;
- Crearea si dezvoltarea unor legaturi cu potentialii sau actualii clienti;
- Munca de teren;
- Imbunatatirea continua a procesului de vanzare si relationarea cu clientul;
- Asimilarea informatiilor legate de avantajele si beneficiile serviciilor oferite;
Ce beneficii ai ?
- Salariu cu mult peste medie construit din 3 parti : salariu fix + comisioane + bonus de volum;
- Posibilitatea de avansare prin performanta intr-o companie multinationala;
- Training-uri de specialitate gratuite recunoscute la nivel international - Transport de la locul de munca spre casa gratuit;
- Lucru in echipa si dezvoltarea spiritului de coechipier;
- Premii speciale pentru agenti de top (excursii, bilete la concert, telefoane, etc.);

0782663540

Terebesti, Satu-Mare