Gratuit Reprezentant Vanzari Servicii De Consultanta (Fonduri Europene) Dumitra

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Iunie 9, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bistrita-Nasaud
  • Oraş: Dumitra

Reprezentant Vanzari Servicii De Consultanta (Fonduri Europene)

⭕ Cautam REPREZENTANTI VANZARI in vederea promovarii serviciilor de consultanta si atragerii de clienti prin contractarea de proiecte finantabile din fonduri nerambursabile.
COMISION de vanzare: minim 10% din valoarea onorariului de consultanta al proiectului contractat

Candidatul ideal:

Excelente abilitati de comunicare
Experienta directa in vanzari, preferabil sfera serviciilor
Abilitati de negociere
Stapanirea tehnicilor de vanzari
Cunostinte de nivel minim/mediu despre programe de finantari europene (in special PNDR, POR si/sau programe guvernamentale: microindustrializare, comert, SRL-D, start, IMM rural, Start-up nation)
Networking antreprenorial si/sau prezenta in social media
Capacitate de invatare rapida
Atitudine proactiva si constructiva, automotivare
Cunostinte utilizare PC si internet (Office – Word, Excel, Outlook, Adobe Reader, Facebook etc.)

Descrierea jobului:

Atributii/responsabilitati:
Vanzarea de servicii de consultanta catre beneficiari eligibili la nivel national prin:
*Prospectarea continua a pietii pentru identificarea de noi clienti (IMM-uri, companii marii, institutii publice, ONG-uri)
*Prezentarea si promovarea serviciilor companiei
*Prezentarea si promovarea programelor operationale
*Identificarea nevoilor clientilor si personalizarea solutiilor oferite acestora
*Analiza criteriilor de selectie si eligibilitate
*Negociere si finalizarea procesului de vanzare in vederea contractarii

Beneficii:
Comision fix sau variabil in functie de experienta si performante
Acces nelimitat la baza de date/documentatii disponibile in cadrul firmei
Suport permanent din partea consultantilor seniori
Formulare de analiza de eligibilitate in vederea eficientizarii procesului de vanzare
Utilizarea platformei existente de promovare in social media

Aceasta oferta se refera la colaborare pe baza de comision (FARA SALARIU) si se adreseaza reprezentatilor de vanzari din toata Romania.
Viitorii colaboratori vor incheia cu firma noastra un contract comercial pentru incasarea comisionului.

Candidatii interesati sunt rugati sa trimita CV-ul pe adresa de e-mail din datele de contact.

Doar persoanele care raspund cerintelor vor fi contactate in vederea stabilirii interviului.

0796240653

Dumitra, Bistrita-Nasaud