Gratuit Reprezentant Vânzări - Echipament Sportiv Creaca

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Februarie 8, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Salaj
  • Oraş: Creaca

Reprezentant Vânzări - Echipament Sportiv

⭕ Reprezentant vânzări - echipament sportiv

Companie internațională cu sediul în Cluj și cu o activitate locală de aproape 20 ani în domeniul producției de echipament sportiv caută un reprezntant de vânzări pentru a aduce valoare în companie. Compania e dispusă să ofere noului angajat asistență și formare, inclusiv tehnică, și preconizează că abilitatea angajatului de a îndeplini atribuțiile de serviciu se va dezvolta progresiv, în decursul unui an. De asemenea, viitorul angajat va găsi un ambient de lucru plăcut, , calculator, tichete de masă, al XIII-lea salariu, bonificații de vară și de Crăciun și concediu de odihnă de 25 de zile după 3 ani de la angajare.

Cerințe:
- experiență în vânzări industriale/tehnice
- (preferabil, dar nu obligatoriu) educație tehnică
- cunoașterea funcțională, la nivel mediu, a limbii engleze
- abilitatea de a citi și interpreta desene tehnice elaborate în AutoCAD
- cunoașterea sistemului de operare Windows, a suitei office și a programelor de navigare pe internet
- (preferabil, dar nu obligatoriu) cunoașterea funcțională, la nivel mediu, a limbii germane

Personalitate:
- demn de încredere
- seriozitate
- loialitate
- hărnicie
- dinamism
- inițiativă
- abilitatea de a lucra independent
- bun comunicator de informație

Atribuții:
- vânzare din catalog, în showroom și pe internet
- preluarea de la inginerul de vânzări a tuturor datelor unui proiect și depunerea diligențelor pentru ca proiectul să ia sfârșit
- organizarea locului de munca cu respectarea tuturor prevederilor legale
- însușirea standardelor EN-DIN pentru produsele firmei (specifice pentru aparatura de sport)
- cunoașterea produselor existente

În cazul în care vă consideraţi potrivit/-ă postului, vă încurajăm să vă aplicați pe paltforma . Termenul limită nominal de considerare a candidaturilor este 18 noiembrie 2017, dar noi vă încurajăm să trimiteţi CV-urile cât mai repede pentru că ele vor fi evaluate la scurt timp după ce au fost citite. În plus, dacă doriţi să fiţi contactat/-ă în cazul în care candidatura dumneavoastră nu va avea ca efect angajarea, vă rugăm să ne contactați direct, pe email; apoi, dacă este cazul unui refuz, noi vom reveni cu un refuz motivat.

0211457720

Creaca, Salaj