0.80 lei Angajam Agenti De Vanzari Exclusiv Vorbitori De Limba Italiana Eng Spa Livezi

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Aprilie 5, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Valcea
  • Oraş: Livezi

Angajam Agenti De Vanzari Exclusiv Vorbitori De Limba Italiana Eng Spa

⭕ Denumirea jobului: Agent de vanzari exclusiv vorbitori de limba italiana, engleza, spaniola.

Candidatul Ideal:

- Excelente abilitati de comunicare verbala si scrisa;
- Experienta in CCMS (Call Center Management Solutions) este un plus;
- Abilitatea de a gestiona eficient multiple taskuri;
- Abilitatea de a lucra atat independent, cat si ca membru al echipei intr-un mediu cu volum mare de munca;
- Atitudine pozitiva si profesionala;
- Atitudine orientata spre client;
- Dorinta de a efectua cercetari aprofundate acordand atentie detaliilor;
- Atitudine proactiva, orientata spre rezultate;
- Gandire dinamica, flexibila si pozitiva;
- Abilitati bune de negociere si capacitatea de a lucra direct cu clientii;
- Performanta buna sub presiune;

Descrierea jobului:

- Agentul de vanzari este responsabil pentru gestionarea operatiunilor zilnice de baza ale programului nostru de vanzari, inclusiv relatiile cu noii si actualii

clienti.
- Gestionarea si optimizarea parteneriatelor existente;
- Identificarea de noi pontentiali clienti;
- Sa negocieze si sa gestioneze acordurile cu noii clienti;
- Va lucra in departamentul de vanzari gestionand multiple proiecte;
- Monitorizarea permanenta a realizarilor indicatorilor de proiect si este responsabil sa colaboreze cu alte departamente pentru a le realiza;
- Stabileste nevoile pentru realizarea indicatorilor de performanta ai proiectului;
- Intra in contact direct cu reprezentantii proiectelor si stabileste impreuna cu acestia caile de actiune pentru a obtine indicatori de performanta;
- Sa controleze procesele de lucru ale proiectelor pe care le coordoneaza, sa stabileasca masuri active pentru imbunatatirea activitatilor de formare si ss propuna

planuri si pregatiri, daca este necesar;
- Ofera sugestii pentru imbunatatirea activitatii si ofera idei inovatoare membrilor echipei;

Ce oferim:

- Mediul de lucru dinamic, cu oportunitati de promovare;
- Bonus salarial atractiv si de performanta;
- Loc de munca stabil - oferim contracte de munca pe perioada nedeterminata;
- Cariera internationala - oferim formare periodica si oportunitati de cariera internationala;
- Mediul pozitiv - ne pasa de bunastarea angajatilor nostri, investim in dezvoltarea lor, incurajam initiativele amuzante si de team building;

Compania noastra se numeste FTW MARKETING RESOURCES SRL cu sediul localizat ultracentral in Bucuresti sectorul 1 un call centre in plina dezvoldare care se ocupa de pregatirea profesionala a fiecarui angajat din structura sa.

---Pentru a programa un interviu va rugam sa lasati un mesaj cu:
-date de contact nume, prenume, numar de ;
-varsta;
-limba vorbita pentru care doriti postul;

Număr de telefon ✆ 0724309762

Livezi, Valcea