Gratuit Angajam Consilier Relatii Clienti Magazin SELGROS Constanta Agigea Motru

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Martie 25, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Gorj
  • Oraş: Motru

Angajam Consilier Relatii Clienti Magazin SELGROS Constanta Agigea

⭕ Descrierea postului :

- administrarea si analiza bazei de clienti;
- utilizarea instrumentelor moderne de marketing, puse la dispozitie de companie, pentru:
- atragerea de noi clienti si descoperirea de noi posibilitati de afaceri;
- fidelizarea clientilor existenti;
- consilierea clientilor in magazin si la locul afacerii lor;
- pregatirea, desfasurarea si analiza vizitelor la clienti;
- intocmirea rapoartelor si analizelor, interpretarea datelor din sistemul de administrare a bazei de clienti si stabilirea planurilor viitoare de actiune.
- propunerea de actiuni si implementarea lor in vederea imbunatatirii vanzarilor

Cerințe:

- Studii superioare sau medii
- Experiență în vânzări constituie avantaj
- Cunoștințe de utilizare a pachetelor de programe informatice
- Persoană flexibilă orientată către clienți
- Capacități deosebite de comunicare
- Permis de conducere categoria B
- Cunoștințe bune de lb. engleză și/sau germană

Oferta (bonusuri, beneficii):
- salariu atractiv;
- masina si de serviciu;
- training de specialitate;
- oportunitatea unei cariere intr-un concern international;
- sistem informatic performant.

0798096181

Motru, Gorj