0.80 lei Angajam Consultant Vanzari Cu Sau Fara Experienta Brancoveni

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Aprilie 8, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Olt
  • Oraş: Brancoveni

Angajam Consultant Vanzari Cu Sau Fara Experienta

⭕ Candidatul ideal este:

- nu necesita experienta in vanzari, valabil si persoanele care nu au avut nici un job pana acum.
- o persoana sociabila, volubila, cu abilitati de comunicare si persuasiune
- persoana energica, pozitiva, cu o capacitate de automotivare puternica si cu orientare catre client
- rezistenta la stres si cu ambitie de dezvoltare si reusita

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- cautarea clientilor noi
- vanzarea produselor (in birou, nu din usa in usa)
- rezolvarea sarcinilor administrative
- realizarea rapoartelor

Beneficii:

- venit motivant si in crestere
- salar fix + comision
- contract de munca
- program full time
- traininguri de specialitate si dobandirea de abilitati si cunostinte in vanzare si comunicare.

0743845836

Brancoveni, Olt