Gratuit Angajam Operatori PECO MOL Iasi Sageata

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Martie 10, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Buzau
  • Oraş: Sageata

Angajam Operatori PECO MOL Iasi

⭕ Pentru statia MOL din IASI Bucium cautam un baiat si o fata, ambitiosi si interesati de un job, un start in cariera, intr-o companie multinationala.

CANDIDATUL IDEAL:
De preferat absolventi sau la Master;
Cunostinte operare calculator;
Abilitati de lucru cu gestiune de bani si marfa;
Integritate, corectitudine, amabilitate si deschidere catre clienti.

RESPONSABILITATI:
Lucreaza la casa de marcat si pe platforma (baietii), incaseaza si gestioneaza numerar, carduri.
Receptioneaza marfa de la furnizori;

OFERIM:
Program flexibil, compatibil cu frecventarea cursurilor pentru cine este la Master;
Contract de munca full time, transparenta in relatia angajator angajat;
Un mediu de lucru placut intr-o echipa tanara;

CV-ul il asteptam pe site iar relatii la 723 .

Număr de telefon ✆ 0755398940

Sageata, Buzau