Gratuit Angajam Reprezentanti Vanzari Crisan

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Aprilie 3, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Tulcea
  • Oraş: Crisan

Angajam Reprezentanti Vanzari

⭕ Candidatul ideal
Candidatul ideal are experienta in vanzari directe minim 1 an, D2D, B2B, distributie, telemarketing, telesales, Call Center, relatii cu publicul, este orientat in aceasta directie, are abilitati de negociere, este dinamic, comunicativ, integru, prezentabil, timbru vocal placut, punctual, serios, optimist. Personele potrivite in acest tip de vanzari sunt de obicei tineri, cu carcacter puternic, dinamici , dominanti, convingatori, impunatori.
-permis auto,cat B (obligatoriu minim 6 luni vechime-fara incidente)
Descrierea jobului
Activitatea se desfasoara la birou (sediu central) si la clienti L-V 9-18.Tinuta business obligatorie. Se ofera masina in timpul programului pentru vizite la clienti sau full time, combustibil, , calculator, cursuri, logistica necesara etc. Contract de munca, salariu fix + comision generos. Pachetul salarial se discuta la interviu.
RESPONSABILITATI:- Prospectează permanent piaţa pentru identificarea de noi clienţi- Stabilirea intalnirilor pentru forta de vanzari directa
Descrierea companiei
Connect Business Group -Partener Telekom este o companie tanara cu experienta in domeniul telecomunicatilor .
Suntem un grup de tineri care ne dorim performanta in ceea ce facem. Ne dorim să funcționam ca un întreg, prin adoptarea unui cod comportamental comun.Credem ca dezvoltarea continua este cea care poate aduce rezultate, de aceea trainingurile si cursurile sunt parte a activitatii noastre.
Cultura organizațională reprezintă pentru noi Connect Business Group , un sistem de orientare unificator, exprimat prin valorile în care credem, atitudinile pe care le adoptăm și normele care ne ghidează comportamentul.
”Oamenii dau valoare unei companii!”

0237699261

Crisan, Tulcea