0.80 lei Angajam Responsabil Magazin Delicatesuri Italia Raciu

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Februarie 8, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mures
  • Oraş: Raciu

Angajam Responsabil Magazin Delicatesuri Italia

⭕ Candidatul ideal:
- Persoana comunicativa cu spirit de initiativa si cu orientare catre client;
- Studii medii/superioare
- Limba engleza nivel conversational mediu; italiana reprezinta un avantaj
- Experienta în domeniul vanzarilor; lucru cu casa de marcat.
- Foarte bune abilitati de organizare;
-Cunostinte calculator (Microsoft Word, Excel) reprezinta avantaj

Descrierea jobului
Responsabilitati:
- Coordonarea activitatii din magazin (impreuna cu managerul);
- Se implica in vanzarea directa a produselor catre client;
- Lucreaza cu casa de marcat;
- Optimizeaza activitatea de vanzare si de aprovizionare in magazin;
- Orientare catre obtinerea de rezultate in ceea ce priveste cresterea vanzarilor, customer service;
- Intocmeste actele zilnice necesare vanzarii in magazin;

Persoanele interesate pot trimite cv-urile pana pe 10 octombrie pe adresa de e-mail indicata

0703823673

Raciu, Mures