Gratuit Angajăm Vânzător Comercial Simprocom Buduslau

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Ianuarie 4, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bihor
  • Oraş: Buduslau

Angajăm Vânzător Comercial Simprocom

⭕ RESPONSABILITATI
- operare casa de marcat
- intocmirea zilnica a necesarului pentru aprovizionarea cu marfa
- receptionare, sortare, etichetare si depozitare marfa
- intocmire raport zilnic la sfarsitul programului
- consultanta oferita clientilor, la vanzarea produselor din magazin

CERINTE
- studii superioare
- cunostinte PC (Microsoft Office, Word, Excell, E-mail, programe de gestiune)
- personalitate dinamica, placuta si cu initiativa
- abilitati de comunicare, organizare, negociere
- seriozitate, responsabilitate, perseverenta, punctualitate, atitudine pozitiva, orientare catre client

RELATII IERARHICE
- este subordonat: Manager
- este subordonat: Administrator

Poate inlocui: alti vanzatori
Poate fi inlocuit: alti vanzatori

ALTE INFORMATII
- program full-time
- salariu atractiv (extra bonuri de masa)
- masa de pranz (gratuit)

Număr de telefon ✆ 0765649784

Buduslau, Bihor