Gratuit Angajez Agent Vanzari Tehnice B2b# Electronice#audio Bosorod

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Aprilie 25, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Hunedoara
  • Oraş: Bosorod

Angajez Agent Vanzari Tehnice B2b# Electronice#audio

⭕ - Vanzare b2b, prin identificare de potentiali clienti, ofertare, negociere, incheiere contract si urmarirea derularii acestuia.
- Promovare, catre reteaua de distributie si canalele specifice.
- Extinderea retelei de distributie pentru produsele aflate in portofoliu.

Responsabilitati:
- Ofera suport clientilor, prin informatii despre produse, preturi, stocuri etc.
- Consiliere, in scopul achizitionarii produselor promovate.
- Mentine relatia cu clientii actuali;
- Extinde reteaua de distributie si cauta noi canale de promovare a produselor.
- Intocmeste contracte, urmareste livrarile si incasarile produselor.
- Raporteaza saptamanal si lunar activitatea de vanzare/promovare.

Cerinte:
- Operare PC si utilizare a pachetului Office.
- Studii medii sau superioare tehnice sau economice.
- Lucru independent/in echipa.
- Persoana organizata, responsabila, atenta la detalii.
- Cu abilitati de vanzari si pasionat de munca ta.
- Implicat si autodidact;
-Avantaj: experienta anterioara in domenii conexe: AV/IT/Security

Oferta
-Salariu pe masura performantei + bonusuri performanta + comision vanzari.
-Asigurare medicala;
-Autoturism + laptop+Telefon.
- Un mediu de lucru stabil, orientat pe cunoastere si perfectionare

Număr de telefon ✆ 0742226425

Bosorod, Hunedoara